برگزاری آزمون تستی مدارس، دانشگاه ها، و سایر آزمون های گزینه ای

آزمون آنلاین و نمونه سوالات استعداد تحلیلی در 4 مرحله، آزمون جامع تیزهوشان، آزمون علوم تیزهوشان به همراه دانلود نمونه سوالات را در این بخش مشاهده می کنید.

گزینه ها علاوه بر آزمون های دوره ای،آزمون هایی با سطح علمی بالاتر برای دانش آموزان با استعداد و علاقمند به تحصیل در مدارس برتر برگزار می کند.
بررسی ها نشان می دهد در سال های اخیر دانش آموزانی که در آزمون های تیزهوشان گزینه ها شرکت کرده ، نمرات و تراز خوبی کسب کرده اند، شانس قبولی بیشتری در آزمون های سمپاد داشته اند.
با شرکت در آزمون های ویژه میتوانید در قرعه کشی و مسابقه بزرگ گزینه ها با جوایز متنوع شرکت کنید.
گزینه ها به دانش آموزان برگزیده آزمون ها جوایز نفیس اهدا می کند.
آزمون های ویژه دارای سوالات سطح بندی شده و تحصصی است.

آزمون آنلاین استعداد تحلیلی

در این آزمون ها به صورت مرحله به مرحله با سوالات استعداد تحلیلی آشنا می شوید که مرحله اول برای شما رایگان خواهد بود، شما همچنین می توانید تمامی سوالات این آزمون را از بخش دانلود نمونه سوالات استعداد تحلیلی نهم دانلود و استفاده کنید.

آزمون تیزهوشان

نمونه سوالات تیزهوشان از کتاب های معتبر درسی با کیفیت بسیار عالی طراحی شده و شما میتوانید این آزمون را به صورت آنلاین انجام دهید و با آزمون اصلی آشنا شوید. در هنگام شروع آزمون به زمان باقیمانده دقت کنید و به هیچ عنوان از دکمه بازگشت مرورگر استفاده نکنید.

- درصورت نارضایتی از آزمون، به هردلیل، مبلغ شما بازگشت داده می شود.

- درصورتی که توانایی پرداخت وجه ندارید، با ما تماس بگیرید

#آزمون آنلاین استعداد تحلیلی, #استعداد تحلیلی تیزهوشان ششم, #سوالات استعداد تحلیلی ششم با جواب, #آزمون استعداد تحلیلی نهم, #۱۰۰۰ تست استعداد تحلیلی, #سوالات تحلیلی استعداد تحصیلی ششم, #آزمون استعداد تحلیلی تیزهوشان, #سوالات استعداد تحلیلی نهم, #استعداد تحلیلی چیست

دسترسی های سریع

طراحی سایت و برنامه نویسی شرکت سورین شرق