برگزاری آزمون تستی مدارس، دانشگاه ها، و سایر آزمون های گزینه ای

آزمون رغبت و توانایی پایه هشتم, ازمون انلاین قران هشتم, آزمون تستی هشتم, ازمون انلاین قران هشتم, ازمون انلاین درسی, آزمون تستی هشتم, ازمون انلاین عربی هشتم نوبت اول, امتحانک هشتم, آزمون آنلاین علوم هشتم نوبت دوم

آزمون آنلاین پایه هشتم

در دوره سه ساله متوسطه پایه هشتم که دومین پایه تحصیلی است دارای ویژگی تقویتی برای امادگی حضور در آزمون تیزهوشان پایه نهم و همچنین هدایت تحصیلی است.

در پایه هشتم آزمون های تخصصی آماده سازی برای دانش آموزان توسط تیم گزینه ها تهیه و آماده استفاده شده است . آزمون سلامت روان و رفتاری دانش آموزان پایه هشتم نیز با تمامی

درپایه هفتم دروس تخصصی و حجم کتاب های درسی نسبت به دوره ابتدایی بیشتر می شود و معلمین هر درس نیازمندی های خاصی در نوین سازی آموزشی هستند.

دانش آموزان پایه هفتم با عنوان جدید آزمون ها آشنا می شوند .

یکی از آزمون های مهم غیر درسی که دانش آموزان پایه هفتم با آن روبه رو هستند آزمون سلامت روان است که در چند مرحله برگزار می شود. گزینه ها آزمون کامل سلامت روان را جهت آشنایی شما با نمونه سوالات آماده و در اخیار شما عزیزان قرار داده است.

دانش آموزان پایه هفتم می توانند از آزمون های آزمایشی که شبیه ساز کامل آزمون های پایه هفتم هستند در سایت گزینه ها بهره مند شوید.

آزمون های آزمایشی

پس از پایان هر آزمون نتیجه عمکرد شما به نمایش در می آید و شما میتوانید پاسخ صحیح سوالات را نیز مشاهده کنید . سیستم آزمون های آنلاین گزینه ها به گونه ای طراحی شده است که با هر بار شرکت در آزمون گزینه ها و سوالات جابه جا و سوالات جدیدی( در برخی آزمون ها ) در نمونه سوال آزمون شما اضافه می شود که این امر باعث می شود ارزیابی های پی در پی که دارید صحیح و اصولی تر باشد.

 
 

دسترسی های سریع

طراحی سایت و برنامه نویسی شرکت سورین شرق